Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ju prezantojmë vogëlushin model Leron Isufi, sapo i bëri 5 vjeç

Quhet Leron Isufi dhe sapo ka festuar 5 vjetorin e tij me shumë supriza. Leroni është fëmija i parë i çiftit Isufi, të cilët jetojnë në Luzern të Zvicrës ku dhe ka lindur ai, e origjina e tyre është nga Dardana ( ish Kamenicë). Tek sa sheh hap pas hapi vogëlushin që rritet të mahnit edhe qëndrimi dhe pozimi i tij si model në fotot familjare që ne kemi zbuluar. Por këtu mund të themi: “bëm baba të të ngjaj” pasi i ati nuk është emër i panjohur në botën e modës. Leroni ka edhe një motër të vogël 1 vjeç që quhet Aya. Ndërsa mes shumë urimeve për princin e vogël vjen dhe urimi ynë që të ketë vetëm lumturi e jetoftë një shekull, e sa më shumë suksese pasi duket se një ditë mund të jetë një super star.

Postime të ngjashme

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

“Kam rrëmbyer fëmijën tim”, Arjola Demiri mes lotësh tregon një nga momentet më të vështira në jetë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...