Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Justin Bieber shfaqet i vetëm duke u shëtitur në Hollywood Hills

Këngëtari i njohur, Justin Bieber, dukej në disponim të mirë gjatë mëngjesit të sotëm (e diel).

26-vjeçari, që është mjaft i suksesshëm në muzikë, u pa në Hollywood Hills, për të marrë pak ajër të pastër, shkruan Daily Mail.

Duke shijuar kohën i vetëm, Justin pa kamerat që i shkrepnin fotografi, derisa bëri shenjën e paqes me gishtërinj.

Si edhe në shumicën e rasteve, veshja e artisti ishte tejet sportive, teksa mbante edhe maskë mbrojtëse.

Por, derisa në shumicën e rasteve ai shihet me Hailey, kësaj radhe ajo zgjodhi që të jetë i vetëm.

Ndërkohë, ditë më parë, Bieber kishte shpërndarë disa imazhe ku shihej duke punuar në studio muzikore.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...