Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Justin Bieber thotë se viti i parë i martesës me Hailey ka qenë i vështirë, për shkak të mungesës së besimit

Artisti i njohur, Justin Bieber, së fundmi ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta personale.

Ai ka folur për martesën me Hailey Bieber, duke theksuar se viti i parë ka qenë mjaft i vështirë, shkruan Mirror.

Në një intervistë për GQ Magazine, Justin ka treguar se si ndërkohë kishin krijuar besim tek njëri-tjetri.

“Viti i parë i martesës ka qenë shumë i vështirë. Kishim shumë mungesë të besimit”, u shpreh ai.

Tutje Justin shtoi: Janë gjëra që njëherë ndonëse nuk dëshiron t’i pranosh te personi me të cilin je, sepse janë të frikshme”.

27-vjeçari dhe modelja e njohur janë martuar në vitin 2018, pas disa kohe që ishin në lidhje dashurie.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...