Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Justin dhe Hailey Biber u matet temperatura para se të hyjnë në ndërtesë

Justin dhe Hailey Bieber para disa ditësh kanë qenë duke festuar një vjetorin e martesës së tyre.

Sidoqoftë kësaj, ata tashmë po shihen në rrugët e Los Angeles, duke kaluar kohë produktive së bashku, shkruan Daily Mail.

Së fundmi, ata janë parë duke shkuar në një market në Brentwood, ndërsa një punonjëse u maste temperaturën.

Një gjë e tillë ka ardhur si rrjedhojë e pandemisë coronavirus, ku rritja e temperaturës është njëra nga simptomat.

Ndërkaq, krijuesi i hitit “Baby” ka marrë vëmendje të madhe me stilin e veshjes, ku u pa me një bluzë të bardhë e pantallona të gjelbër.

Në të njëjtën mënyrë është parë e veshur edhe bashkëshortja e tij, Hailey, por që mbi vete mbante një këmishë me ngjyrë bezhë.

Vlen të përmendet se çifti janë njohur në një koncert të Justin, rreth viti 2009, ndërsa u martuan në vitin 2019.

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...