Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Justin Hartley finalizon divorcin me Chrishell Stause

Zhurnal Ads

Duket se Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht.

Aktorët u ndanë në vitin 2019 ndërsa u martuan në 2017 dhe tani kanë arritur një zgjidhje, sipas tabloideve të huaja.

“Të dy hynë në zgjidhje konfidenciale për sa i përket kushteve të divorcit, duke përfshirë mbështetjen e njëri-tjetrit”, ka thënë një burim për Us Weekly.

‘Chrishell ka vazhduar jetën e saj’, shtoi burimi duke thënë se ‘pret me padurim fillimet e reja’.

Një romancë mes të dyve u konfirmua për herë të parë në fillim të vitit 2014.

“Vendimi për divorc ishte i shpejtë dhe impulsiv”, ka thënë Stause.

Kjo e fundit deklaroi se u njoftua për divorcin pak minuta pasi u largua nga shtëpia e tyre për në punë.

“Unë menjëherë mora vetëm disa gjëra dhe dola shpejt nga atje. Unë nuk e dija me të vërtetë se ku do të shkoja ose çfarë do të bëja, por vetëm duhet të largohesha”, vazhdoi ajo.

Hartley ndërkohë është duke shijuar një lidhje të re me Sofia Pernas.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Theu rregullat dhe kufizimet e COVID-19, Policia ndërhyn duke ndërprerë xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër

admin

Dafina Dauti bën dedikimin prekës për vajzën pasi ish-bashkëshorti ia mori atë: Mund të më ndalojnë nga ti fizikisht, por s’mund të më ndalojnë të të dua

S.B.

Rikthehet Juvi me bombën “Dale”

T E

Rita Ora dhe një mori të famshëm “marrin një moment qetësie”, për ndërgjegjësimin e njerëzve për shëndetin mendor

admin

Bebe Rexha merr vëmendje me flokët kuq e zi

S.B.

Në ditëlindjen e të motrës, Rita Ora publikon imazhe të veçanta nga momentet e kaluara ndër vite me Elenën

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...