Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Justin Timberlake zbulon se është duke punuar në albumin e ri

Këngëtari i njohur, Justin Timberlake, tashmë ka bërë të ditur se po punon në albumin e dytë.

39-vjeçari ka zbuluar se ka qenë duke punuar në studio kohëve të fundit, për t’u sjell fansave projekte të reja, shkruan Daily Mail.

Në një intervistë për The Tonigh Show, ai ka treguar më shumë rreth punës, teksa potencon se shumë shpejt albumi do të dalë në treg.

Sidoqoftë, Justin insistoi se nuk ka nevojë që të nxitohet për këngë të re, pasi po përgatitet për materialet që ka.

“Kam qenë aktiv e ndonjëherë edhe jo në studio, ndërsa punojë për të reja”, është shprehur ai.

Ndërkohë, kujtojmë se ditë më parë ai u baba për herë të dytë, derisa kishte mbajtur të fshehur shtatzëninë e partneres.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...