Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Juve e do Van de Beekun

Gjiganti i Serie A e dëshiron në formë huazimi holandezin me opsionin e blerjes.

Juventus është duke e monitoruar situatën e Donny van de Beek te Manchester United.

Holandezi vazhdon të presë për të fituar një vend në 11-she, s’ka startuar në Premierligë që kur u transferua nga Ajaxi afatin kalimtar të verës.

Tashmë ai mund të jetë duke e menduar largimin nga ‘Old Trafford’ dhe sipas CalcioMercato, Juve do të tentojë ta ribashkojë me Matthijs de Ligt.

‘Zonja e Vjetër’ e dëshiron atë në formë huazimi me të drejtën e blerjes për 35 milionë euro.

Postime të ngjashme

Leicester City dëshiron transferimin e Coutinhos

Dafina Vidishiqi

Notat e lojtarëve: Holanda 3-2 Ukraina

Dafina Vidishiqi

Holanda fiton takimin dramatik ndaj Ukrainës në ‘trilerin’ e pesë golave

Dafina Vidishiqi

‘Shokohet’ Holanda, Yaremchuk barazon rezultatin

Dafina Vidishiqi

Mourinho: Dje Zoti po shikonte futboll

Dafina Vidishiqi

Nuk mund të fshihet më: Situatë e tensionuar mes Mbappes dhe Giroud te Franca para derbit me Gjermaninë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...