Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Juventus – Dybala, ky është lajmi i fundit nga Italia

Juventus do të rifillojë negociatat me Dybalan për rinovimin e kontratës.

Juventus është e gatshme për të filluar negociata të reja me Paolo Dybalan për rinovimin e kontratës së tij me skuadrën nga Torino, raporton kështu Calcio Mercato.

Bisedimet filluan gjatë dhjetorit të vitit të kaluar por gjithçka ndaloi kur merkatoja e janarit u hapë por tashmë Biankonerët janë të vendosur për ti ofruar një mundësi të re argjentinasit për të vazhduar aventurën në këtë skuadër.

Dybala aktualisht ka një kontratë që skadon në vitin 2022 dhe këtë sezon në 11 paraqitje ka arritur që të shënojë edhe dy gola.

Postime të ngjashme

KF Vardar bëhet me pronarë të rinjë

Z H

Man City pritet të bëjë ofertën e parë zyrtare për Jack Grealish

D V

“Bëmë historinë së bashku”, Granit Xhaka falënderon Petkovicin pas largimit nga Zvicra

D V

Presidenti Agnelli dhe trajneri Allegri të bindur në qëndrimin e Chiellinit te Juventusi

D V

Shkëmbimi më i pabesueshëm në histori të futbollit – Wanyama ndërroi fanellën e tij për disa shpageta të një tifozi

D V

Joshua refuzoi ofertën mbi 10 milionë euro për t’u larguar nga Hearn

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...