Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Juventus gjen marrëveshjen për transferimin e Reynolds

Juventusi ka fituar garën për transferimin e mbrojtësit amerikan Bryan Reynolds.

Mbrojtësi amerikan ishte objektiv edhe i Romës, por Zonja e Vjetër është treguar më e shpejtë.

Kampioni në fuqi i Italisë ka arritur marrëveshjen me klubin amerikan Dallas për një shumë prej 7,7 milionë euro.

Klubi amerikan është pajtuar me ofertën e bardhezinjve dhe tanimë gjithçka është në rregull sa i përket dy klubeve.

Juventusi tani po synon që të gjejë marrëveshjen personale me lojtarin për transferimin e tij në Torino.

Në rast se kompletohet ky transferim, Reynolds do t’i bashkohet te Juventusi bashkëkombësit të tij Weston McKennie.

Postime të ngjashme

Struga shkund Bellasicën, fitorja i dedikohet Ard Kasamit

T E

Chiesa: Juventusi ende beson në Scudetto, do të luftojmë deri në fund

Z H

Kur takohen dy kampionë

T E

Juventusi përgatit ofertën për Manuel Locatellin!

Z H

Pogba mungon edhe ndaj Chelsea-t, por Solskjaer rikuperon tre të tjerë!

Z H

Shqiptari firmos kontratë profesionale me klubin e njohur gjerman

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...