Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Juventusi në bisedime me Sirigun

Klubi i Juventusit, raportohet se është e interesuar të nënshkruajë me portierin e Torinos, Salvatore Sirigu.

Sipas ‘Calcio Mercato’, Juventus janë të interesuar të nënshkruajnë me Sirigun.

Trajneri i “Zonjës së Vjetër”, Massimiliano Allegri, e dëshiron transferimin e 34- vjeçarit, që ti bëjë konkurrencë Wojciech Szczęsny për një vend startues sezonin e ardhshëm.

Torino mund ta shes Sirigun, duke marrë parasysh faktin që kontrata e tij përfundon në vitin 2022, dhe duan të përfitojnë diçka nga shitja e tij këtë afat kalimtar të verës.

Postime të ngjashme

Sllovakia me shumë mund mposht Poloninë

Dafina Vidishiqi

Formacionet zyrtare: Spanjë – Suedi

Dafina Vidishiqi

Skriniar rikthen avantazhin e Sllovakisë

Dafina Vidishiqi

Schmeichel konfirmon se UEFA e kërcënoi Danimarkën pas incidentit tragjik të Eriksenit

Dafina Vidishiqi

Pendohet Arnautoviç pasi e shau me nënë Alioskin: “Më falni – Izvinete”

Zekirija Haxhiu

Kryetari i FFM-s, Sejdini flet për përplasjen, Arnautoviç – Alioski!

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...