Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Juventusi përgatit ofertën për Manuel Locatellin!

Juventusi po përgatit një tjetër “sulm”për t’i rrëmbyer Sassuolos, mesfushorin Manuel Locatelli.

23-vjeçari është objektivi numër një i bardhezinjëve për të përforcuar më shumë repartin e mesit të fushës.

“Zonja e Vjetër”, ka nisur bisedimet me drejtuesit e Sassuolos për të kartonin e Locatellit, të cilin emilianët e vlerësojnë 35 milionë euro, shumë të cilën drejtuesit e klubit nga Torino kërkojnë të ulin disi.

Për këtë Juventusi do të shfrytëzojë dëshirën e futbollistit për të veshur fanellën bardhezi.

Postime të ngjashme

Ramos rezulton pozitiv ndaj Covid

Z H

NBA/ Curry parakalon legjendën Chamberlain, bien Lakers

Z H

Man Utd dhe Juventus konsiderojnë shkëmbimin Pogba – Ronaldo

Z H

Mbrojtësi i Bajernit beson në përmbysje të rezultatit në Paris

Z H

E ardhmja e Antonio Contes e pasigurtë

Z H

Plani “djallëzor” i Perezit për të fituar zgjedhjet te Reali

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...