Agjencia Zhurnal.mk

Juventusi zbulon fanellat e para për sezonin e ri

Klubi italian, Juventusi ka zbuluar sot (e enjte) fanellat që do t’i veshë në sezonin e ardhshëm 2020/21.

Në vazhdën e publikimit të fanellave të reja nga klubet e mëdha evropiane, tashmë radha i ka ardhur italianëve të Juventusit.

Zonja e Vjetër gjatë ditës së sotme ka publikuar fanellat që do t’i mbajnë veshur në sezonin e ardhshëm si vendas.

Bianconerët vazhdojnë të mbajnë ngjyrat tradicionale bardhë dhe zi, ku dominon ngjyra e bardhë, ndërsa vijat janë të zeza dhe të çrregullta.

Përveç të bardhës dhe të zezës, në fanellë vërehet edhe ngjyra e arit, e cila dominon tek shenjat dhe reklamat.

Edhe kësaj radhe, fanellat e Juventusit janë prodhuar nga firma Adidas, ndërsa tashmë kanë dalë në shitje për tifozët e klubit dhe adhuruesit e fanellave.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!