Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ka ardhur “Alo alo zemër” nga Leyla dhe Loris, e keni dëgjuar?

Zhurnal Ads

Tashmë sapo është publikuar kënga ” Alo alo zemër” nga dy këngëtarët Loris Tahiri dhe Leyla Hadzaj, të cilët kanë sjëllë një bashkëpunim mjaft të bukur. Kënga ka dhe një video shumë të përshtatur dhe mund ta ndiqni në kanalin muzikor në youtube. Mësojmë se Loris pas këtij bashkëpunimi do të ketë të tjera projekte muzikore shumë të veçanta jo vetëm në bashkëpunim por edhe solo. Dy artistët janë nga Kosova, Lorisi nga Mitrovica e Leyla nga Gjakova por që jetojnë dhe veprojnë në Gjermani. Kënga e tyre ka nisur të pritet mirë dhe ju mund ta ndiqni më poshtë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa zgjedh skuadrën e saj në FIFA 21, inkuadron tre futbollistët nga Kosova në formacionin e saj

S.B.

Sara Hoxha reagon pas publikimit të këngës “Si baba”: Mezi pres, kur ti t’i kuptosh këto fjalë

admin

Lee Brice rezulton pozitiv me COVID-19, tregon se nuk do të performojë në CMA Awards

S.B.

Dua Lipa pjesë e klipit promovues të NBA

S.B.

Kim Kardashian rikujton mendimet e tmerrshme pas grabitjes në Paris: Kujtova se grabitësit do të më përdhunonin

admin

Simon Cowell shton peshë, pasi ndërpreu dietën vegane

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...