Ka bërë apo jo ndërhyrje? Adelina Tahiri tregon në cilën pjesë të fytyrës ka ndryshuar diçka

Këngëtarja kosovare, Adelina Tahiri është dhe mami i një djali me emrin Jon, i cili është shpesh pjesë e rrjeteve të saj sociale.

 

Ajo jeton me partnerin e saj  Serjozha Markov dhe djalin larg Shqipërisë dhe Kosovës. Këngëtarja është e pranishme në rrjetet sociale dhe në bisedat me fansat e saj.

Në një nga pyetjet dhe përgjigjet që ajo bën shpesh, ka sqaruar dhe  një temë për të cilën e kanë akuzuar shpesh: Ndërhyrjet kirurgjikale në trup dhe fytyrë.

“Asnjë ndërhyrje në trup dhe në fytyrë nuk kam bërë, përveç buzëve që kam fryrë”, ka treguar Tahiri. Më tej ajo shpjegoi se nuk ka nevojë për të kryer ndërhyrje të tjera, sepse të gjithë shqiptarët kanë gjene shumë të bukura.

Related posts

Kaltrina Selimi lë pa fjalë me paraqitjen përrallore në fustan të kuq

D V

Zendaya vjen me një tjetër veshje mahnitëse gjatë premierës së filmit “Dune” në Paris

D V

Baby G shfaqet provokuese në Instagram me pozën e re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More