Agjencia Zhurnal.mk
Kulturë

Ka ndëruar jetë artisti dhe humanisti i njohur gostivaras, Ali Imeri

Zhurnal Ads

Gostivar, 31 tetor – Gjatë ditës së djeshme ka ndëruar jetë artisti i njohut gostivaras Ali Imeri.

Ai përpos që ka qenë i njohur në të gjitha skenat, festivalet dhe odat shqiptare, ka qenë edhe një mbështetje e fortë për nevojëtarët.

Aksionet humanitare për të u bënë përditshmëri ndërsa nuk mungonte në asnjë namaz edhe në Xhami.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Festivali Evropian i Filmit rikthehet online si mozaik i diversitetit

S.B.

Bën bujë filmi 2-minutësh për martesën

S.B.

Violinçelistja shqiptare performon në Parlamentin Italian

S.B.

Miti i rrejshëm për John Lennonin

S.B.

“FerFilm” mbyllet me përvoja mahnitëse mes kohës paradoksale

admin

Teigeni, e zhgënjyer që s’mund të bëhet nënë

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...