Ka nderuar jetë babai i dëshmorit Harun Aliu – Komandant Kushtrimi

Shkup, 19 shtator – Sot në moshën 81-vjeçare, ka ndërruar jetë Ali Alija, babai i dëshmorit Harun Aliu, i njohur si Komandant Kushtrimi.

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër (20.09.2021, e hënë) në Hasanbeg. Falja namazit të xhenazes bëhet te varrezat e fshatit në Kamnik edhe atë pas namazit të Drekës, thuhet në njoftimin nga familjarët.

Related posts

Projekt “Rritje e përdorimit dhe qasjes në të dhënat statistikore zyrtare në RMV

Z H

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

D V

Osmani: Arritja e marrëveshjes me Bullgarinë, të përfshijë në vetvete edhe fillimin e bisedimeve me BE-në

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More