Agjencia Zhurnal.mk

Ka tre muaj që solli ne jetë djalin, por Elita po e mendon edhe për një vajzë

Elita Rudi po mendon për vajzën e saj të ardhshme.

Moderatorja Elita Rudi e ka provuar po ashtu një efekt të rrjetit social Snapchat, i cili tregon fytyrën tënde si fëmijë, shkruan lajmi. “Vajza ime e ardhshme”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Ndryshe Elita po e shijon në maksimum amësinë dhe jetën me bashkëshortin reper, Gjikon. Ajo u bë e njohur si prezantuese dhe atë kohë ishte shumë e dashur për publikun.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...