Kaia Gerber e veçantë në fotosesionin e ri për Calvin Klein

Kaia Gerber është ngritur në krye të supermodeleve më të mira në botë gjatë dy viteve të fundit.

 

Dhe të enjten, vajza e modeles, Cindy Crawford dhe Rande Gerber, e ka dëshmuar se si ka arritur të ketë këtë reputacion, falë pamjes dhe linjave të saj të tonifikuara, shkruan DailyMail.

20-vjeçarja, ka pozuar me të brendshme me ngjyrë të zezë në fotosesionin e ri për Calvin Klein, markë për të cilën punojnë edhe Kendall Jenner dhe Justin Bieber.

Foto: Kaia Gerber/Instagram

Përveç imazheve, Kaia ka realizuar edhe një klip me Calvin Klein, duke dëshmuar se ka edhe aftësi aktrimi.

Në fotosesionin ku ajo u paraqit me disa lloje të ndryshme të brendshmesh, modelja tregoi format joshëse, nga të cilat edhe ka fituar famë dhe ka ndërtuar një karrierë të suksesshme.

Foto: Kaia Gerber/Instagram

Kjo paraqitje e saj vjen pak kohë pasi festoi përvjetorin e parë të lidhjes me aktorin 24-vjeçar Jacob Elordi.

Burimet afër çiftit kanë treguar se dyshja janë takuar shtatorin e vitit të kaluar dhe u dashuruan menjëherë. Modelja ka folur hapur për dashurinë e saj për aktorin australian.

Foto: Kaia Gerber/Instagram

Në maj, Kaia foli për marrëdhënien e sigurt dhe stabile me aktorin, gjatë intervistës me Vogue.

Ritheksojmë se Kaia është vajza e modeles së famshme, Cindy Crawford, 55-vjeçare dhe biznesmenit të industrisë së muzikës, Rande Gerber, 59 vjeçar. 

Related posts

Jehona Dreshaj lë pa fjalë teksa merr poza joshëse në fustan të kuq

D V

Kim Kardashian vazhdon në mënyrë mistike të shfaqet e mbuluar vetëm në të zeza në çdo paraqitje

D V

Keith i dashuruar marrëzisht, poston këtë foto të Adrianës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com