“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

Kejvina Kthella po mbyll llogarinë e saj në instagram. Këtë e ka bërë të ditur vet modelja me anë të një shkrimi në instastory teksa tregoi se do të largohet përkohësisht nga rrjetet sociale.

 

Ajo tregoi edhe arsyen pse po e merr një vendim të tillë, që ka të bëjë me gjendjen emocionale thjesht dëshiron qetësi shpirtërore dhe mendore.

“Hellou shoke e shoqe, kam vendosur te disaktivizoj profilin tim te instagramit per nje periudh pasi kam nevoj te marr pak kohe per veten time te qetsoj mendjen e shpirtin tim…E do rikthehem me gjera te mira e gjera te bukura! E di qe do ju mungoj. Por do e kaloni edhe kte. Ju duaaa”, kështu ka shkruar Kejvina.

Rikujtojmë se në muajin maj Kejvina kishte publikuar një foto krahë partnerit të saj të cilit nuk ia zbuloi fytyrën./Lajmi.net/

Related posts

Capital T shfaqet përkrah Nevina Shtyllës dhe të gjithë njerëzit po mendojnë të njëjtën gjë!

D V

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Lorik Cana fshin shtëpinë cep më cep dhe komenti i gruas së tij do ju bëjë të qeshni me të madhe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More