Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Kam parë lëndim në sytë e nënës sime”, rrëfehet Mimi Kodheli: Politikën përpiqem ta lë jashtë derës së shtëpisë

Mimi Kodheli, deputete e PS, zëvendëspresidente e  Asamblesë Parlamentare të Organizatës së Traktatit të Atlantikut të Veriut ka folur me tone të ashpra për politën në Shqipëri.

Në një intervistë për emisionin “Jeta pa filtër” i autores Ervisa Lula në “News24”, Kodheli tregon për herë të parë se çfarë ka ndodhur në familje kur ajo është sulmuar politikisht.

“Kam parë lëndimin në sytë e nënës sime. Nuk ka patur nevojë të thotë fjalë…”-veçon ajo, ndërsa shton se përpiqet të lërë jashtë derës së shtëpisë çdo gjë që i përket politikës. “Jeta pa filtër” vjen çdo të mërkurë në orën 10:20 në TV “News 24”.

Postime të ngjashme

“Kush ka më shumë mandate…”, Bylykbashi tregon si zgjidhet kryeministri pas 25 Prillit

T E

Tërmeti i fortë në Greqi u ndje edhe në Shqipëri, qytetarët në Elasona dalin të trembur në rrugë e sheshe

T E

Zgjedhjet e 25 prillit/ Celibashi: Pajisja e Identifikimit Elektronik demonstrohet në Kukës, e thjeshtë dhe e sigurt

S.B.

Zgjedhjet e 25 prillit/ Meta: Nuk pretendoj të jemi si Danimarka, por të paktën t’i ngjajmë Kosovës. Kush shet votën…

S.B.

Rama ironizon opozitën: Koalicion tragji-komik! Vetë Halim Kosova e tha se ku janë ata në këtë luftë…

S.B.

“Të mbrojmë votën” – Meta: Nëse do funksiononte SPAK, s’do merrja iniciativa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...