Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Kamera brenda motorit të makinës – çfarë ndodh me të gjatë ngasjes?

Zhurnal Ads

Ju kujtohet djali që e kishte futur kamerën brenda rrotës së makinës? Epo ky djalë tashmë ka bërë diçka tjetër me kamerën e tij GoPro.

Këtë herë, ai fut GoPro-n e tij në makinën e një A80 Toyota Supra Turbo, duke shpresuar të shohë se çfarë do të ndodhë brenda kësaj ndërsa ai drejton makinën e tij, transmeotn Telegrafi.

Atëherë, çfarë patë? Në të vërtetë nuk ka shumë, hapja dhe mbyllja e valvulave, plus pak rrjedhje vaji.

Është interesante të shohësh se çfarë ndodh me motorin gjatë ngasjes së makinës, me vajin që vjen nga lart që shpeshherë mbulon kamerën dhe i mbyll pamjen.

Në fund të videos, djali ishte i kënaqur me atë që pa.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rritje e ndjeshme e shitjes se automjeteve

R ZH

Volkswagen ID.3 gjatë testit të përplasjes, rezultatet ishin të mira

admin

Modelet e ardhshme të JLR-së, me interier nga materialet e riciklueshme

admin

Dalin imazhet e reja të VW ID.4

admin

Britania e Madhe po heq veturat me naftë

S.B.

Fordi u jep fund dekadave të prodhimit në Brazil

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...