Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Kamera e mbikqyrjes regjistroi një rrufe në një pemë pishe, duket e frikshme

Një kamerë vëzhgimi nga Shkolla e Mesme Wautoma në Wisconsin regjistroi një rrufe të fortë në një pemë pishe.

Pisha u shpërnda në copa në një sekondë, gjë që është provë e fuqisë shkatërruese të këtij fenomeni atmosferik.

Shërbimi Kombëtar i Motit i SHBA-së Green Bay Wisconsin ka paralajmëruar qytetarët për rrezikun e goditjeve të rrufesë me parullën “kur rrufeja gjëmon, rrinë shtëpi”.

Postime të ngjashme

Piceria me “furrë” vullkanike, në temperaturë 1 mijë gradë celsius

S.B.

Shitet në ankand diamanti më i madh në histori, vlera e tij kap vlerën e 14 milionë dollarëve

S.B.

Kjo është macja fatlume – posedon lodra, vepra arti, shtrat dhe televizion

S.B.

Pandemia i ndau vëllezërit binjakë nga Suedia, kështu që ata janë në kufi çdo ditë dhe takohen me njëri-tjetrin

S.B.

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...