Kandidati për kryetari i ASH dhe Alternativa për Komunën e Zhelinës, Ziberi në fshatin Llërcë

Shkup, 2 tetor – Kandidati për kryetar të komunës së Zhelinës, Mahir Ziberi ka realizuar tubim në fshatin Llërcë, ku u prit masovikisht nga banorët e  Llërcës.

 

Në tubim pjesëmarrëse ishte edhe deputetja e Aleancës për  Shqiptarët, Ilire Dauti.

Kandidati për kryetar të komunës së Zhelinës, Mahir Ziberi, në këtë  tubim shpalosi programin e tij, përfshirë planet dhe projektet e tij  që janë pjesë e këtij programi me të cilin ai garon si kandidat për kryetar të komunës së Zhelinës. 

Related posts

Zaevi nga Demir Hisari: “Më e mira” sjellë ide të qartë dhe plan për zhvillim të çdo qyteti dhe të gjithë shtetit

D V

ASH sot në Jabollçishtë, mbështetje për listën e perbashkët të shqiptarëve

D V

Ali Ahmeti nga Saraj: Votoni Petre Shilegovin për qytetin e Shkupit, ai nuk është i ngarkuar me paragjykime

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More