Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kanita paralajmëron këngën e re “Mos m’harro”

Këngëtarja e njohur, Kanita, është tejet e dashur në tërë estradën shqiptare.

Ajo që në moshë të vogël ka ‘rrëmbyer’ zemrat e fansave, të cilët po e përkrahin edhe në ditët e sotme.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se do të sjellë projektin e ri muzikor.

“Mos m’harro” mban titullin prodhimtaria muzikore, për të cilin nuk dihet datë adekuate për lansim.

Po ashtu Kanita zgjodhi që të ndajë disa sekuenca nga klipi i këngës, ku shfaqej e mrekullueshme.

“Lonely” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që u lansua në YouTube rreth gjashtë muaj më parë.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...