Agjencia Zhurnal.mk

Kanita publikon projektin e ri ‘Fllad’, një baladë për të mos u humbur

Këngëtarja, Kanita ka publikuar projektin e saj të ri, ‘Fllad‘Këngën e radhës e publikoi me videoklip, shkruan GazetaBlic. Ajo ka zgjedhur që ta sjellë një baladë për fansat dhe adhuruesit e artistes shqiptare. ‘Pse nuk m’fole n’onderr ti kur m’kalove, pse ma bone mem lendu a mendove‘, thotë Kanita në tekstin e ‘Fllad‘.

Ndryshe, Kanita është njëra ndër artistet shqiptare më të pëlqyera, ajo mori pjesë në ‘Festivalin e Këngës’ me këngën ‘Ankth‘ por nuk u zgjodh fituese.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...