Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kanye West kthehet për herë të parë në Los Angeles, pas aludimeve për divorcin me Kim Kardashian

Rep-artisti amerikan, Kanye West, për një kohë të gjatë ka qenë duke qëndruar në Wyoming.

Derisa spekulimet për dirvorcin po qarkullojnë në rrjet, ai kishte zgjedhur që të qëndrojë larg familjes, shkruan Mirror.

43-vjeçari ndër të tjera ditën e djeshme (e hënë) është parë për herë të parë në Los Angeles, derisa mbërriti me një avion privat.

Burime afër reperit kanë treguar se ai kishte plane të kthehet, por si duket ka ndërruar mendje.

Tutje thuhet se ylli i KUWTK ka kontaktuar me avokaten e njohur, Laura Ëasser, që të merret me çështjen e divorcit.

Po ashtu edhe Kanye ka bërë të njëjtin veprim, duke bërë që spekulimet për ndarjen e tyre të përforcohen edhe më shumë.

Ndërkaq, dyshja së bashku posedojnë dy miliardë dollarë, të cilat do të duhet t’i ndajnë pas divorcit.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...