Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kanye West thotë i vjen të qajë, ndërsa ai dhe Kim menduan ta abortonin vajzën e tyre

Zhurnal Ads

Rep-artisti i njohur, Kanye West ka treguar se i vjen të qajë, ndërsa mendon se ai dhe Kim kishin menduar të abortonin vajzën e tyre.

Në një kampanjë presidenciale të mbajtur në South Carolina, ai kishte zbuluar për herë të parë për abortin e menduar, shkruan The Sun.

Në emisionin me Joe Rogan, Kanye kishte treguar se ndihet i dëshpëruar që ka treguar një sekret të tillë familjar.

“Njerëzit panë imazhe ku unë qaja, dhe nuk e dinin arsyen. Por unë qaja sepse përmes atij vendimi, unë dhe Kim nuk do të mund të kishim familje tani”, është shprehur ai.

Mes tjerash ai shtoi: “Ideja e abortit më trishton përbrenda, sepse isha pjesë e një kulture që promovojnë gjëra të tilla”.

Ai përndryshe kishte treguar edhe planet nëse zgjedhet President i SHBA-së, ndërsa shtoi se nuk do e ndryshonte ligjin.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Billie Eilish humb mbi 100 mijë ndjekës në Instagram

S.B.

Marina Vjollca çmend italianët, tërheq vëmendjen e tyre me…

Z H

Rozana Radi rezulton pozitive me COVID-19

S.B.

Jetonte me qira, aktorja turke blen vilën luksoze

S.B.

Harrison Fordi do të rikthehet me “Indiana Jones”

S.B.

Arta Nitaj: Në klubet e Dubait, më së shumti takova shqiptarë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...