Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Kapen disa kilogram drogë në Kumanovë

Kumanovë, 31 janar – Policia ka sekuestruar 10 kilogram kanabis gjatë një aksioni të zhvilluar pasditen e sotme në dy lokalcione të Kumanovës. Në pranga kanë përfunduar dy shtetas, një nga Kumanova dhe një tjetër banues në fshatin Rramanli të Kumanovës. Nuk dihet destinacioni i lëndës narkotike.

Postime të ngjashme

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

D V

E mori peng banda e drogës në Spanjë, shqiptari u shpëton dhe i bën gjëmën/ 6 të arrestuar

D V

Arrestohet 31-vjeçarja në Shqipëri, përfitoi 16 mijë euro nga mashtrimi në Instagram

D V

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...