Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Kapen me lëndë narkotike, arrestohen dy persona nga Velesi

Në datën 24.01.2021 në orën 11.30 dhe 12.40 në Veles, zyrtarët policorë nga Njësia për tregëti të palejuar pranë SPB Veles  janë privuar nga liria A.N.(47) dhe I.Gj.(43) të dy nga Velesi sepse gjatë bastisjes në shtëpinë e A.N. është kapur I.Gj. gjatë një shitblerje të lëndëve narkotike – heroin nga i denoncuari i parë, i cili i ka mundësuar edhe konsumim. Tek të denoncuarit janë gjetur dhe konfiskuar të holla, heroin dhe tableta. Pas dokumentimit të rrastit do të ngriten padi adekuate.

Postime të ngjashme

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...