Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Kapet kokainë në Ferizaj në orët e hershme të mëngjesit

Në orët e hershme të mëngjesit të mërkurën është arrestuar një person, të cilit gjatë kontrollimit të veturës personit të dyshuar në një çantë dore i janë gjetur katër qese najloni me substancë pluhur të bardhë të dyshuar për narkotik të llojit kokainë.

Lajmin është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ku të dyshuarit i janë gjetur edhe një thikë e vogël, para 760 euro, 100 franga zvicerane, 100 denar të Maqedonisë së Veriut dhe 10 dinar të Serbisë si dhe disa tableta vitamina.

Në orët e hershme të mëngjesit të mërkurën është arrestuar një person, të cilit gjatë kontrollimit të veturës personit të dyshuar në një çantë dore i janë gjetur katër qese najloni me substancë pluhur të bardhë të dyshuar për narkotik të llojit kokainë.

Lajmin është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ku të dyshuarit i janë gjetur edhe një thikë e vogël, para 760 euro, 100 franga zvicerane, 100 denar të Maqedonisë së Veriut dhe 10 dinar të Serbisë si dhe disa tableta vitamina.

Postime të ngjashme

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...