Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kapet mat Andi i “Përputhen” me modelen?

Zhurnal Ads

Duket se është bërë një lajm që ka marrë dhenë nëpër portale një spot i një kompanie produktesh bimore që ka bërë bashkë Andin e “Përputhen” me modelen Klara. Kompania “True shop” e cila ka në bazë të saj produkte 100% bio dhe shërbejnë për trupin lëkurën dhe flokët ka menduar të realizojë një spot publicitar ku në qendër të saj janë dy të rinjtë duke interpretuar. Për të parë videon e plotë mund të klikoni në linqet më poshtë:

Zhurnal Ads
https://instagram.com/trueshop.al?igshid=1vxkw453tfx76
https://m.facebook.com/trueshop.al/
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Hajde te baba”, thotë Ghetto Geasy dhe Majk në këngën e re

S.B.

Fjolla Morina pozon e lumtur në krahët e të dashurit?

admin

Rita Orës po i mungojnë takimet që mbante para Covid-19

S.B.

“El Chapo” nga Mozzik dhe Getinjo arrin mbi një milion klikime brenda 24 orëve

S.B.

Kendall Jenner kujton pushimet përmes imazheve ku shfaq linjat trupore trupore

admin

‘A m’don’ pyesin Dafina dhe Durimi

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...