Agjencia Zhurnal.mk

Kapet me drogë e armë pa leje, arrestohet shqiptari në Itali

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar i cili është kapur me drogë dhe  armë pa leje.

Mediat italiane bëjnë me dije se ndalimi i shqiptarit identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është bërë në shtëpinë e tij në San Pancrazio.

Sipas informacioneve në banesën e tij ai mbante të fshehura tre armë, pesë pushkë, gjysmë kilogram heroinë, si dhe objekte të çmuara, që dyshohet se janë vjedhur. Këto sekuestrime habitën policinë italiane.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!