Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Kapet me marihuanë 36-vjeçari nga Shkupi

Në datën 23.12.2020 n ë orën 17.40 në rajonin e Stacionit policor të Bit Pazarit nga liria është privuar  O.U.(36) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të tij, nëpunësit policorë gjetën dhe sekuestruan marihuanë.

Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet padi adekuate deri te prokuroria kompetente.

Postime të ngjashme

Detaje të tmerrshme: Siriani fillimisht u ther me thikë, pastaj u dogj për së gjalli

S.B.

Lëndohen tre persona pasi që automjeti doli nga rruga Kumanovë – Sh.Nikollë

S.B.

Bastisje në Manastir, konfiskohet drogë

S.B.

Arrestohen dy tetovarë pasi policia u gjeti marihuanë

S.B.

Një adoleshent pa patentë shofer me BMW përplasi mjekun Gjorgji Jota në Shkup

S.B.

Vetë-aksident në Podujevë, lëndohet një person

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...