Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Kapet sasi shumë e madhe droge në Greqi

Kapen në Athinë 4.4 tonë kanabis, sasi kjo e nisur nga Libani dhe kishte destinacion Sllovakinë.

DEA amerikane në bashkëpunim me shërbimet sekrete libaneze, ato të Arabisë Saudite dhe të Greqisë, finalizuan pasditen e së enjtes një mega operacion që çuan në sekuestrimin e 4.378 kg kanabis sativa.

Lënda narkotike ishte e paketuar në një konteiner që kishte mberritur në portin e Pireut nga Libani.

Postime të ngjashme

Gjermania kundërshton propozimin e mbështetur nga SHBA-ja për të hequr dorë nga patentat për vaksinat kundër KOVID-19

N E

Në Francë nga 12 maji të gjithë qytetarët pa dallim moshe kanë të drejtë të aplikojnë për t’u vaksinuar

N E

Ish-presidenti i Maldiveve plagoset në një shpërthim

N E

Qetësohet situata në ishullin e Jersey, anijet luftarake Franceze dhe Britanike tërhiqen

N E

Presidenti Slloven: E dimë nga përvoja se ndryshimet e kufijve në këtë pjesë të Evropës nuk zhvillohen pa flijime

N E

Dendias: SHBA do të ishin partneri ideal për të bindur Turqinë të pranojë Konventën e Detit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...