Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Kaplohet nga zjarri vetura e ish-deputetit të LVV-së, Mefail Bajqinovci

Vetura e ish-deputetit dhe kandidatit për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci është kapluar nga flakët.

Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në Prishtinë, tek lagjja “Arbëria”.

Rreth këtij rasti, Indeksonline do të ju mbaj të informuar me rastin.

Postime të ngjashme

Qeveria miraton koncept-dokumentin për konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme

S.B.

Osmani fton ish-presidentët në takim “për respektim të memories institucionale”

S.B.

Ferat Shala do ta udhëheqë Komisionin për Ekonomi, kërkohet bashkëpunim i mirëfilltë

S.B.

Komisioneri Varhelyi uron Kurtin: Kthimi i perspektivës evropiane në një realitet kërkon vazhdimin e shpejtë të dialogut Kosovë-Serbi

S.B.

Konjufca uron qytetarët për muajin e Ramazanit: Ta bëjmë Kosovën vend më të mirë

S.B.

Bekim Haxhiu: Jam duke e pritur një përgjigje për sigurimin e 1 milion vaksinave brenda tri ditësh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...