Agjencia Zhurnal.mk

Kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia nusen e Milot Rashicës

Shtatzënia ia ka ndryshuar format trupore Belkizes.

Milot Rashica dhe Belkiz Kera po përjetojnë ditët më të mira, ku çifti pritet që të bëhen prindër për herë të parë.
E, në këto ditë të mira Belkizja nuk po i ndal fotografitë e shumta për ndjekësit e saj, shkruan Kosovarja.E njohur si një femër me stil të veçantë, ajo duket bukur edhe pse është shëndoshur dhe format e trupit kanë filluar që t’i marrin kahje më ndryshe.

Në imazhin e fundit me një jakne pink, Belkizja shfaqet mahnitëse me bukurinë natyrale që ka.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...