Agjencia Zhurnal.mk

Kaq shumë është rritur djali i Tunës e Patrisit, do të befasoheni

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.Tuna tani është e martuar me Patris Berishën dhe kanë një djalë.

Burri i saj ka publikuar një foto ku shihet se djali i tyre është rritur shumë dhe kjo i befasoi ndjekësit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...