Maqedoni

Karaxhovski: Situata me koronavirusin është kritike, por nën kontroll

Zhurnal Ads

Shkup, 30 tetor – Kryetari i Komisionit për Mbrojtjen nga Sëmundjet Infektive, dr. Zharko Karaxhovski, vlerëson situatën me Covid-19 në vend si kritike, por nën kontroll.

Në paraqitjen e sotme në emisionin “360 gradë” në Alsat, Karaxhovski tha se përkundër rritjes së numrit të rasteve pozitive, kapacitetet shëndetësore janë nën kontroll.

Postime të ngjashme

Mariçiq-Gaber: Akademia e gjykatësve dhe prokurorëve publik do të jetë bartës i ndryshimeve në gjyqësi

XH,I

KE rekomandon se Ballkanit i duhet rrugë e gjatë në luftën për ajrin e pastër

T E

Editorial: Sa do të rrah gjoks Grubi për të zgjidhur rastet e montuara ndaj shqiptarëve!

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...