Agjencia Zhurnal.mk
Shëndetësi

Kardio-programi i cili rregullon punën e zorrëve, përshpejton metabolizmin, shkrin dhjamin në afat rekord

Dihet që aktiviteti fizik mund t’i kontribuojë dukshëm shëndetit të organizmit, dukjes fizike, por edhe të ndikojë në shëndetin mendor

Ky trening i cili zgjat vetëm shtatë minuta i bën çudira organizmit!

Nëse keni telashe me tepricën e kilogramëve dhe keni vështirësi në tretje të ushqimit, për ju kemi lajme të mira.

Kemi zbuluar treningun i cili vepron mirë dhe përmirëson punën e zorrëve, përshpejton metabolizmin dhe shkrin dhjamin në afat rekord.

Fjala është për kardio-programin i cili për vetëm një javë do të zvogëlojë dukshëm fryrjen dhe do të pengojë ngërçet në stomak.

Veç kësaj, do të vëreni shumë shpejt që lehtë do ta tretni ushqimin, por edhe që niveli i energjisë do të rritet.

Në video-xhirimin në vijim shikoni si duket ky trening prej shtatë minutash.

Postime të ngjashme

Nga migrena deri te dhimbja e shpinës: Simptomat shëndetësore që nuk duhet t’i injoroni

S.B.

Është konstatuar: Kjo është pija më e mirë për zbutjen e kollës!

S.B.

Njihuni me simptomat e para të migrenës

S.B.

Kuroni diabetin dhe sëmundjet e frymëmarrjes me karafil

S.B.

Ndiq këshillat e neurologëve: Ç’duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

S.B.

Antitrupat ndaj COVID-19 mund të mbrojnë nga ri-infektimi më vonë, sugjeron studimi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...