Karim Benzema ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Real Madridi ka konfirmuar që Karim Benzema ka rezultuar pozitiv me COVID-19 pas testimit të fundit të bërë nga skuadra spanjolle.

 

Benzema ka rezultuar pozitiv në testimin e fundit me metodën “PCR”, ai tashmë është vetizoluar dhe është duke iu nënshtruar protokolleve anti-COVID-19.

Real Madridi konfirmoi përmes uebfaqes zyrtare që sulmuesi francez ka dalë pozitiv me virusin. Kujtojmw se vitin e kaluar, Benzema vazhdoi bashkwpunimin me Real Madridin pwr edhe dy vite të tjera.

Related posts

Xhoxhaj falinderon manaxherin dhe trajnerin e tij per sukseset

A.S.

Jack Grealish shënoi gol mahnitës në debutimin e tij me Man Cityn në Ligën e Kampionëve

D V

Nuk kishte konflikt vetë pas ndeshjes, zbulohen shumë zënka te Franca në Euro 2020

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com