Kasami: “Besoj fuqishëm! Fitojmë Tetovën, Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin”

Shkup, 12 tetor – “Besoj fuqishëm që do ta fitojmë Tetovën, besoj fuqishëm që do ta fitojmë edhe Zhelinën, Tearcën, Bogovinën edhe Gostivarin.

 

Besoj fuqishëm që edhe në komunat tjera si: Likova,Saraji,Vrapçishti,Struga dhe Dollneni, do dalim në raundin e dytë”, është shprehur kreu i BESËS, Bilall Kasami.

Related posts

Mot me diell me vranësira mesatare lokale

Z H

MPJ me reagim për videoklipet joadekuate parazgjedhore në Bullgari

Z H

Arifi: Komuna e Tetovës shpall tre ditë zie

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More