Kasami në kafe me banorët e Lisecit (FOTO)

Kreu i Lëvizjes BESA, njëherit kandidat për komunën e Tetovës pas tubimit në Bogovinë ka vizituar Lisecin e Malësisë së Tetovës, ku ka bashëbiseduar me banorët e këtij fshati.

 

Related posts

“Taravari fiton bindshëm në Gostivar, Murseli në Tetovë” thotë Mickoski

D V

Shilegov: Në mandatin e ri, subvencion të qëndrimit në çerdhe dhe ulje të pagesës mujore

D V

Teuta Arifi: Agjenda e blertë nënkupton projektin e madh të gazifikimit, projektet e kanalizimeve dhe të teatrit që u nënshkrua sot

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More