Agjencia Zhurnal.mk

Kasami nga Poroj: Uashingtoni na dha përkrahje pa rezervë gjatë ndryshimeve kushtetuese

Tetovë, 5 korrik, Zhurnal.mk – Kreu i Besës Bilall Kasami sonte ka mbajtur tubim në fshatin Poroj së bashku me kandidatët tjerë për deputet. Kasami deklaroi se koalicioni “Mundemi” do të jetë fitues i zgjedhjeve të 135 Korrikut.

Më tej kreu i Besës theksoi se koalicioni VMRO-BDI nuk realizoi asgjë, vetëm se e dërgoi shteti më prapa.

“Isha në Uashington për informuar miq tanë Amerikan në lidhje me ndryshimet kushtetuese dhe ata na dhanë mbështetjen e plotë dhe pa rezervë”, deklaroi Kasami

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!