Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Kasami: Nuk kam informacione se në LSDM ka persona të përfshirë në grupe radikale

Zhurnal Ads

Shkup, 5 dhjetor – Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në Click Plus komentoi edhe deklaratën e kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi i cili të hënën në Click Plus deklaroi se në LSDM ka njërëz të cilët u përkasin grupeve radikale.

Kasami tha se nuk ka ndonjë informacion të tillë dhe po të kishte do të drejtoheshte në Prokurori pasi që kjo është një çështje delikate.

Zhurnal Ads
https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=423773738757807
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

AZGJ dhe Ministria e Punës dhe e Politikës Sociale vazhdojnë bashkëpunimin e tyre

E.E.

Mickoski: Qeveria e paaftë është rrezik i njëjtë sikurse virusi

T E

Azeski: Ngjarjet politike nuk ndikojnë mbi biznesin me Bullgarinë

T E

Imunizimi i popullatës, sot në diskutim në seancën e Qeverisë së Maqedonisë së Veriut

Z H

Zv/Ministri Nuhiu pret ambasadorin Jaqimoviq, diskutojnë për thellimin e bashkëpunimit në drejtësi

admin

Osmani i dorëzon letrat kredenciale Ambasadorit të ri slloven, Milan Predan

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...