Kasami: Pas 60 viteve, falë politikave të BESËS, rinovimi i Qendrës së Punësimit-Tetovë, po bëhet realitet

Tetovë, 6 shtator – “Së bashku me drejtorin e Agjencisë së Punësimit, Abdush Demiri ishim për vizitë në Qendrën e Punësimit në Tetovë, ku u pritëm nga drejtori i Qendrës së Punësimit, Armend Salihi, ku nga afër pamë punët që janë në ndërtim e sipër për rikonstruimin e kësaj qendre. Qendra e Punësimit në Tetovë, e anashkaluar tash e 60 vite po bëhet realitet, sot, falë politikave të mirrëfillta të Lëvizjes BESA”, shprehet i pari i BESËS, Bilall Kasami.

 

“Pas rinovimit, Qendra e Punësimit do të jetë në dispozicion të qytetarëve, me kushte më të denja pune, shërbime efikase për qytetarët dhe një pamje moderne për qytetin tonë!
#PunëjoFjalë
#MekaKrejt”, përfundon Kasami.

Së bashku me drejtorin e Agjencisë së Punësimit, Abdush Demiri ishim për vizitë në Qendrën e Punësimit në Tetovë, ku u…

Posted by Bilall Kasami on Monday, September 6, 2021

Related posts

Zaev: Kemi zgjidhje me Bullgarinë që është e pranueshme për të dy palët

D V

Enti Shtetëror i Statistikës beson për një regjistrim të sigurt

R Zh

Për hyrje nga Maqedonia në Greqi duhet të keni test PCR

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com