Kasami për Srebrenicën: Nuk do ta harrojmë asnjëherë masakrën

Shkup, 11 korrik – Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka kujtuar gjenocidin e Srebrenicës.

 

“Nuk do ta harrojmë asnjëherë masakrën e Srebrenicës. Qoftë i përjetshëm kujtimi për viktimat!”, shkroi ai në Facebook, transmeton TV21.

Related posts

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

D V

Zaevi në Samitin e Procesit të Berlinit: Bashkëpunimi rajonal është bazë për ndërlidhje dhe progres ekonomik, e jo zëvendësim për integrimin në BE

D V

Varheji të mërkurën vjen në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More