Agjencia Zhurnal.mk

Kasami përkujton Reçakun: Tronditi miliona zemra!

Shkup, 15 janar, zhurnal.mk – Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka përkujtuar 21 vjetorin e masakrës së Reçakut. Kasami ka shkruar se kjo masakër tronditi miliona zemra dhe u bë njëra ndër masakrat më të egra në Ballkan.

Më poshtë mund të lexoni postimin e plotë të Kasamit:

Sot, bëhen 21 vjet nga masakra e Reçakut, ku u vranë dhe u masakruan njerëz të pafajshëm nga forcat serbe. Kjo masakër,…

Posted by Bilall Kasami on Wednesday, January 15, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...