Agjencia Zhurnal.mk

Kasami pret Mirush Kabashin, recituesin e mirënjohur shqiptar

Shkup, 19 nëntor, Zhurnal.mk – Sonte në zyrat e Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka pritur recituesin e mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashin.

“Sonte pata nderin dhe kënaqësinë të mirëpres aktorin dhe recituesin e madh të shqiptarëve, z. Mirush Kabashi. Biseduam për hallet e shqiptarëve, për atdhedashurinë dhe për shumë tema tjera të rëndësishme.

Mburremi të gjithë ne shqiptarët për shpirtin artistik që ka z. Kabashi!🇦🇱” – shkruhet në kumtesën e kreut të BESËS, Bilall Kasami.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...