Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kate Middleton pyetet për vogëlushen Lilibet dhe reagon kështu

Mbretëresha dhe Kate me Williamin i uruan publikisht mirëseardhjen në jetë më të voglës së familjes, Lilibet Diana, javën e kaluar. Ndërsa gjatë një dalje publike, Kate Middleton ka folur për herë të parë publikisht për mbesën e saj të porsalindur.

Ndërsa vizitonte një shkollë fillore në Mbretërinë e Bashkuar sot, së bashku me Zonjën e Parë Dr. Jill Biden, Dukesha e Kembrixhit, u pyet për vajzën e Princit Harry dhe Meghan Markle, e cila lindi vetëm një javë më parë.

“Unë i uroj asaj të gjitha të mirat. Mezi po pres ta takoj”, u përgjigj Middleton. “Ne nuk e kemi takuar ende, kështu që shpresojmë që ta takojmë së shpejti.”

Të dielën, Harry dhe Meghan, të cilët aktualisht janë duke banuar në një rezidencë 14 milionë dollarëshe në Kaliforni, njoftuan lindjen e fëmijës së tyre të dytë.

Vogëlushja është quajtur Lili për nder të gjyshes së Harryt, Mbretëreshës Elizabeth II, pseudonimi i fëmijërisë së të cilës ishte “Lilibet”.

Emri i mesëm i Lilit, Diana, është në nder nënës së ndjerë të Harryt, Princeshës Diana.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...