Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kate Winslet e trajnoi veten për të mbajtur frymën 7 minuta për xhirimet e Avatar 2

Kate Winslet tregon se si ushtroi veten për rolin e ri.

Kate Winslet, e cila do të luajë një ‘person uji’ në pjesën e dytë të Avatar, bëri ushtrime ekstreme për tu përgatitur për këtë rol, shkruan Mirror.

Aktorja e përkushtuar, Kate, e vuri trupin e saj përmes presionit radikal dhe stresit në mënyrë që të jepte një shfaqje perfekte.

Ish-ylli i Titanikut, Kate, mësoi zhytjen e lirë për pjesën e dytë të filmit dhe pranon se bëri “gjëra tejet të çmendura” për një xhirim nën ujë.

Duke vërtetuar se është e gatshme të provojë kufijtë e saj për rolin emocionues, Kate tha se ajo e trajnoi veten për të mbajtur frymën nën ujë për më shumë se shtatë minuta.

“Unë duhej të mësoja se si të zhyhesha falas për të luajtur atë rol në Avatar, dhe kjo ishte thjesht e pabesueshme, shtoi ajo

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...